STOP – kino festivalis studentams

Kauno technologijos universiteto studentai atgaivina kino festivalį „Stop“ ir tikisi pritraukti ne tik kino sritį studijuojančius jaunuolius, tačiau ir entuziastus, trokštančius išmėginti jėgas kuriant kino trumpukus. Jau gegužės 5 dieną tikimasi suburti dar neatrastus jaunuosius talentus iš visos Lietuvos. Prieš keletą metų festivalis „Stop“ buvo sulaukęs nemažo pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse, tačiau nauja kūrėjų karta ir naujas konkurso formatas žada didelį jaunimo susidomėjimą ir šįmet. Renginio organizatoriai siekia skatinti jaunimo kultūrinę ir meninę saviraišką bei ugdyti studentų saviraišką ir kūbiškumą, o gal ir atrasti tikrąją menininko gyslelę.

Nori dalyvauti? Sek konkurso taisykles!
1. Filmai kuriami laisva tema naudojantis raktiniais žodžiais: jausmas, veidai, STOP.
2. Atlikėjų darbus galima siųsti iki balandžio 20 dienos, elektroniniu paštu fsa.shm@gmail.com.
3. Kūrinio trukmė – iki 15 min. Darbo formatas: .mp4, .avi.
4. Kalbos: lietuvių, anglų (su lietuviškais subtitrais)
5. Kartu su siunčiamais darbais elektroniniame laiške turi būti nurodytas kontaktinio asmens vardas, pavardė, amžius ir telefono numeris.
6. Kūriniai bus vertinami nešališkos komisijos. Apie į kitą etapą praėjusius darbus autoriai bus informuoti iki balandžio 22 dienos.
7. Visi atsiųsti darbai dalyvaus atrankoje, kurioje bus vertinama:
I. Turinys
II. Originalumas ir kūrybiškumas
III. Techninis išpildymas: filmavimas/garsas/redagavimas
IV. Bendras įspūdis

8. Filmo pristatymo trukmė – iki 2 min. Kūrinio autorius pasilieka teisę darbą pristatyti prieš arba po peržiūros. Pristatyme turėtų būti apžvelgta:
I. Kūrybinis procesas
II. Pagrindinė mintis, jos įgyvendinimo priemonės
III. Turinys ir veiksmas – kodėl? Kodėl taip?

9. Tas pats autorius negali siųsti daugiau nei du darbus.
10. Dalyvis sutinka, kad darbas būtų talpinamas internetinėje erdvėje.
11. Organizatoriai pasilieka teisę nerodyti taisyklių neatitinkančių darbų.

Konkurso dalyvių peržiūrų vakaras vyks gegužės 5 dieną 19 valandą Kauno mieste vyksiančio peržiūrų vakaro metu studentai bei kiti miesto  gyventojai kartu su konkurso dalyviais mėgausis kompetetingos komisijos atrinktais darbais. Vakaro pabaigoje bus išrinkti ir apdovanoti geriausi trumpametražiai filmai ir publikos numylėtiniai.