Skelbiame pakartotinius multidisciplininio Bjork pasirodymo seansus!

Lapkričio 7 d. Kauno kinomanus pakvietėme į atgimusį kino teatrą „Romuva“. Čia vienintelį kartą Lietuvoje, drauge su daugybe kino teatrų visame pasaulyje kauniečiai ir miesto svečiai stebėjo įspūdingą filmą „Björk: Biophilia live“.

DĖMESIO! Žiūrovų prašymu dukart pakartosime multidisciplininį BJORK pasirodymą BIOPHILIA LIVE:
– Lapkričio 22 d., šeštadienį 20:00 val.
– Lapkričio 28 d., penktadienį 19:30 val.

Vieninteliame multidisciplininiame seanse žiūrovus lydės įspūdingi vaizdai, kuriuose susilieja gamta, fantazijos ir eksperimentiniai garsai. Tai specialus 2013 m. Londone vykusio pasirodymo įrašas, kuris gerbėjams leidžia ne tik išgirsti, bet ir išvysti visus albumo „Biophilia“ kūrinius, bei kitas dainas. Pasirodyme ekscentriškoji multi-instrumentalistė Bjork kūrinius atlieka kartu su grupe, naudodami įvairiausius instrumentus – skaitmeninius, tradicinius ir visai neapibrėžiamus. Visą šou lydi įspūdinga scenografija ir vizualizacijos, kurias operatoriai ir montažo režisieriai specialiai pritaikė įspūdingai peržiūrai kine.

Video anonsas:
https://www.youtube.com/watch?v=zvLZl1HlW3Y

Daugybės „Grammy“, “Oskarų”, “Auksinio gaublio” apdovanojimų nominantė kurdama ir atlikdama savo muziką nepasiduoda popmuzikos industrijos įtakai ir eina originaliu kūrybos keliu. Per kelis dešimtmečius ji tapo viena populiariausių moterų atlikėjų pasaulyje. Björk per savo karjerą yra pardavusi virš 20 milijonų albumų kopijų.

Išankstinius bilietus platina BilietųPasaulis.