Sen Loranas. Stilius – tai aš

Originalus pavadinimas: Saint LaurentMetai: 2014 m.Žanras: DramaCenzas: Tik suaugusiemsAprašymas: 

7-ojo dešimtmečio pabaiga: Yves’o Saint-Laurent’o mados namai klesti, o pats dizaineris kartu su svaiginančia sėkme išgyvena nusivylimą. Atsakymų į klausimus Saint-Laurent’as ieško Paryžiaus bohemos vakarėliuose Marakeše, Warholo drobėse, Prousto knygose. Režisieriui Bertrand’ui Bonello pavyko su išskirtiniu subtilumu papasakoti ne tik unikalaus drabužių modeliuotojo istoriją, bet ir sukurti epochos portretą su jos dialogais, didžiulio užmojo pramogomis ir gebėjimu išgyventi kiekvienos gyvenimo akimirkos grožį.      

Yves‘as Saint-Laurent’as (1936–2008) – asmenybė, verta ne vieno kino filmo. Į prancūzų stiliaus ikonos gyvenimą iš arti bandė pažvelgti daug režisierių, tačiau įtaigiausia legendinio dizainerio gyvenimo apžvalga tapo šiemet Kanų kino festivalyje pristatytas režisieriaus Bertrand’o Bonello filmas „SEN LORANAS. STILIUS – TAI AŠ“. Šis filmas šiemet Prancūzijoje pasirinktas ir kaip pretendentas į „Oskarą“ geriausio užsienio filmo kategorijoje.

 Naujas režisieriaus Bertrand‘o Bonello darbas po daug triukšmo sukėlusių juostų “Prisiminimai iš viešbučio” (2011) ir “Tiresia” (2003) – dar vienas užburiantis filmas-šokis. Laisvės, puošeivų ir rokenrolo dešimtmetį Bertrand’as Bonello parodo su jam būdinga elegancija ir stiliaus pojūčiu.Originalo kalba: PrancūzųRežisierius: Bertrand BonelloVaidina: Gaspard Ulliel, Jérémie Renier, Louis Garrel, Léa Seydoux, Amira Casar, Jasmine TrincaTrukmė: 150 min.Šalis: PrancūzijaSubtitrai: lietuvių k.