Nauja draugė

Originalus pavadinimas: Une nouvelle amieMetai: 2014 m.Žanras: Komiška dramaCenzas: Žiūrovams nuo 16 metųAprašymas: 

Išradingasis prancūzų kino režisierius François Ozonas dramoje „Nauja draugė“, meistriškai žongliruodamas juoku ir ašaromis, ironiškai, bet elegantiškai atskleidžia, kaip išgyventi netekties sielvartą, rasti paguodą ir nebijoti savo slaptų troškimų bei aistrų.

Nuo vaikystės Klerė ir Laura buvo geriausios draugės. Net užaugusios ir ištekėjusios jos buvo neišskiriamos. Deja, moterų bičiulystę nutraukė Lauros mirtis. Susirūpinusi sielvartaujančiu draugės vyru Deivydu, kuris liko vienas su naujagime dukra, Klerė vis daugiau laiko praleidžia jų namuose, kur sutinka paslaptingą moterį Virginiją… Kas ji ir ką veikia Deivydo namuose?
Puiki aktorių Romaino Duris ir Anaïs Demoustier vaidyba žiūrovus nukels į intriguojančiai papasakotą šeimos santykių, motinystės ir aistrų kupiną gyvenimą. Filmas sukurtas pagal itin populiarių to paties pavadinimo anglų rašytojos Ruth Rendell romaną.Originalo kalba: Prancūzų k.Režisierius: Francois Ozon;Vaidina: Romain Duris, Anaïs Demoustier, Raphaël PersonnazTrukmė: 105 min.Šalis: PrancūzijaSubtitrai: Lietuvių k.