Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, filmas MES DAINUOSIM

Originalus pavadinimas: Mes dainuosimMetai: 2015 m.Žanras: dramaAprašymas: 

Praėjus lygiai 24-eriems metams po tragiškų Sausio 13-osios įvykių, Lietuvos kino teatrus pasiekė praradimo skausmo ir kovos už laisvę paženklintas vaidybinis filmas „Mes dainuosim“ (angl. „We Will Sing“). Britų režisieriaus Roberto Mullano režisuota meninė juosta – tai kelių šeimų, atskubėjusių į Vilnių pasisakyti už Lietuvos laisvę ir susikibus už rankų giedoti bendraminčių būryje „Tautišką giesmę“, istorija.

Filmo „Mes dainuosim“ žiūrovai galės išvysti tautos atmintin įsirėžusį sausio 13-osios rytą, kuomet sovietų kariuomenė panaudojo jėgą prieš laisvės gynėjus. Keturiolika drąsių, jaunų žmonių išėję prie Televizijos bokšto niekuomet nebegrįžo namo, o sužeistieji užtvindė ligonines. Šalies ateitimi tikinčių lietuvių akistata su tankais ne vieneriems metams tapo tautos išvadavimo, vienybės ir tvirtybės simboliu.

Kovo 11-osios proga vyks NEMOKAMA filmo peržiūra.Režisierius: Robert MullanVaidina: Ramunė Skardžiūnaitė, Darius Petkevičius, Liubomiras Laucevičius, Šarūnas Zenkevičius, Tauras Čižas, Perlis Vaisieta, Justas Vanagas, Janina Gudzinevičiūtė-Radaitienė, Agnė Sunklodaitė, Dovilė Karaliūtė .Trukmė: 91 min.Šalis: Lietuva