Kitos merginos

Originalus pavadinimas: Toiset TytotMetai: 2015 m.Cenzas: Žiūrovams nuo 13 metųAprašymas: 

Keturios pašėlusios paauglės Helsinkyje kuria video dienoraštį, fiksuodamos visus paaugliško gyvenimo momentus, o papasakoti yra ką…

Vėliau įsijungia suomių režisierius Esa Illi ir šios keturios nepaprastos istorijos, keturi skirtingi likimai, keturios aktualios jaunų žmonių problemos susipina į draugystės kupiną istoriją, kurioje žiūrovas kartu išgyvens paauglišką liūdesį ir džiaugsmą, išdavystės skausmą ir begalinį jaunatvišką optimizmą.

Kurortinis romanas, susirūpinimas dėl figūros linkių, pirmoji meilė ir galiausiai nėštumas, atrodo, dažnai pasitaikantys suaugusios moters gyvenimo tarpsniai, bet, kai tai atsitinka ką tik stuktelėjus aštuoniolikai, tuomet realybė skaudžiai prispaudžia uodegą. Keturios geriausios draugės Jessica, Jenny, Taru ir Aino su žiūrovais dalinasi intymiausiomis savo patirtimis.

Aino tenka vaduotis iš savo susikurto minčių kalėjimo. Romantikė Jessica dėl Lietuvoje patirtos meilės pasirengusi beprotiškiems nuotykiams. Įspūdingos išvaizdos Jenny atsiduria seksualinės tapatybės krizėje ir ryžtasi fatališkiems pokyčiams. Paskutinioji iš ketvertuko – Taru. Jos noras tapti modeliu kaip Kate Moss ir mirti dar iki trisdešimties komplikuojasi susidūrus su visai nevaikiškomis problemomis.

Filme išvysite ne tik Vilnių, bet ir lietuvių aktorius Sigutį Jačėną ir Arną Danusą.Originalo kalba: Suomių kalbaRežisierius: Esa IlliVaidina: Sara Soulie, Saija Lentonen, Sigutis Jačėnas, Arnas Danusas ir kiti.Trukmė: 90 min.Šalis: SuomijaSubtitrai: lietuviškais subtitrais