„Kino pavasaris“ šiemet vyks ir „Romuvoje“

Šiemet Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ filmaiKaune bus rodomi net keliose vietose. Įprastą festivalio vietą „Forum Cinemas“ papildys Kauno kino centras „Romuva“. Šiais metais „Kino pavasaris“ į Kauną atveš ir protmūšius. Taip pat bus speciali mobili festivalio aplikacija, kurioje informacija bus nuolat atnaujinama.

Filmų gausa
Kauniečiai pamatys įvairiausių žanrų filmus. Festivalis siūlo du filmus vaikams, taip pat komedijų, dokumentikos ir kt.

Išskiriami tokie filmai kaip „Mustangės“, kuris kurtas Turkijoje, bet ten šio filmo visi nekenčia. Visgi, pasaulis šį kino kūrinį vertina labai teigiamai, nes parodo tiesą, kuri per amžius klesti Turkijoje. Šis filmas apie moterų išnaudojimą nuo vaikystės, smurtą. Tai filmas, kuris suteikia daug emocijų.

Viena iš geriausių festivalio kino juostų – „Tana“. Tai filmas, sukurtas Vanuatų salose, kur vis dar veikia neužgesęs ugnikalnis. Tai tikra Romeo ir Džiūlietos istorija, tik veiksmas vyksta tarp dviejų genčių. Jaunuolių meilė sukelia pasipriešinimo ir kruvinas kovas. Įdomu tai, kad filmo aktoriai niekada nėra buvę kine ar jį režisavę, tačiau patys sugalvojo ir viską puikiai įgyvendino.

Komedijų sektoriuje šiais metais bus aprėptas visoks humoras. Štai „Vyrai ir viščiukai“ yra visiškai juodo humoro pavyzdys, kuris gali priversti pasijusti nejaukiai.

Vilniaus kino festivalis „Kino pavasaris“ startuos jau balandžio 1-ąją ir tęsis iki 14 dienos. Siūloma pasirinkti įdomiausius filmus ir įsigyti bilietus iš anksto, nes norinčių yra daug.