Kino edukacija

Registracija: nemokamas festivalio „Nepatogus kinas“ seansas

Dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ bendradarbiaudamas su asociacija „In corpore“ plečia savo edukacinę veiklą ir filmų seansus moksleiviams organizuoja visus metus. Šiuo metu Festivalis kviečia 10 – 12 klases į specialų nemokamą seansą „Įvairių šeimų vaikai“ . Tai jautrus vienalyčių šeimų portretas, verčiantis susimąstyti, kokios vertybės mums iš tiesų svarbios moderniame pasaulyje.

Filmas nukelia į įvairių šeimų namus įvairiose šalyse, įtraukia į asmenines paaugliškas vaikų dramas. Gus’as, savo namuose apsuptas moterų, bando suvokti, ką reiškia buvimas „vyru“; Ebony mėgina išlavinti savo, kaip dainininkės balsą, ir surasti vietą, kur jos šeima būtų priimta; Matt’as kelia klausimus, kaip Dievas, kurį aukština jo lesbietės mamos, tuo pat metu gali jas pasmerkti pragarui; o Graham’o troškimą išmokti skaityti ir taip nudžiuginti savo tėvus, apsunkina šeimos persikėlimas į Fidži, kur homoseksualumas smerkiamas.

Filmo seansas vyks balandžio 8 d. (penktadienį) 12.00, „Romuvos“ kino centre. Po seanso vyks diskusija. Šis seansas nemokamas. Kviečiame į jį registruotis iki balandžio 1 d. paspaudus https://goo.gl/UbzxAo