Jubiliejinis RENGINYS. „Romuva“ švenčia 75-metį.

Du broliai, Antanas ir Petras Steikūnai Kaune, Laisvės al. Nr. 54 1940m. balandžio 18d. atidarė kino teatrą. Moderniškiausias kino teatras, pavadintas „Romuva“, turi apie 9.000 kub. metrų tūrio, vien salė turi apie 6.000 m3; jis užima 800 kv. m plotą.

Nuo to momento, kai „Romuvoje“ buvo rodytas pirmasis seansas prabėgo 75-eri metai. Širdingai kviečiame Jus būti kartu šį iškilmingą momentą!

Vakaro metu eis puiki filma „Kol nevėlu“, stebins faktai ir įdomybės apie „Romuvą“ bei skambės tarpukario melodijų žaismai.

– Filmas „Kol nevėlu“– tai istorija apie sužadėtinių Nijolės ir Aloyzo kelionę motorine valdimi į bažnyčią susituokti. Netikėti momentai, meilės ir pasitikėjimo klausimai, iškilę šios kelionės metu. Garbė ir darbštumas ar melas ir pavydas? Vertybių ir tėvų įtakos tema. Viskas – meilės, netikėtumų ir dramos pilnoje istorijoje. Režisierius: V. Žalakevičiaus. Komedija. Scenarijaus autoriai: Michailas Antonenkovas, Ilja Rud-Gercovskis (Rudas), Jefraimas Sevela. Filmas bus rodomas iš senosios kino juostos, kas suteikia ypatingą žavesį, kurio nebeturi skaitmeniniai filmai.
– Vakaro elementas – divertismentai – tai gyvos muzikos pasirodymai! Jums muzikuos žavūs jazzistai.
– Įdomiausių faktų apie „Romuvą“ pristatymas vyks naujai sukurtame trumpametražiame dokumentiniame filme.

Renginyje laukiami ir kritikai, ir žiūrėtojai!

Studentas ir senjoras turi teisę atsivesti pažįstamą senjorą ar studentą, kuriam taipogi bilietas duodamas papiginta kaina. 

Bilietus platina bilietupasaulis.lt ir kino centro kasa. Renginio dieną kino centro kasa dirba nuo 16 val., durys atidaromos nuo 17 val.