Į nemokamus koncertus Laisvės alėjoje ir vėl kviečia „Romuvos pasažas“

Trečiąjį nemokamų renginių sezoną šiais metais pradeda  projektas „Romuvos pasažas“. Dvejus metus vasaros ketvirtadieniais prie legendinio kino teatro minias kauniečių būręs alternatyviosios muzikos mėgėjus, ciklas grįžta su nauja jėga ir šiltuoju sezonu surengs dar 7 nemokamus koncertus.

Prieš išeidamas trumpų atostogų iki rugpjūčio nemokamų renginių ciklas “Romuvos pasažas” birželio 20-ąją kviečia susiburti prie kino teatro “Romuva” susitikimui su grupe Baltasis Kiras ir svečiais iš Lenkijos The Orange Tree.

„BALTASIS KIRAS“ yra visi draugai ir žmonės, palaikantys, paremiantys mus, besišypsantys, kartu kelioms akimirkoms pakylantys į paukščio skrydį. Kai tavo aplinkoje daug bendraminčių, jie daro įtaką tavo muzikai, keičia mąstymą, realybės matymą. Mūsų muzika gimsta galvojant apie svarbius žmones ar reiškinius. Ji eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris nelyg azartinis lošimas po truputi pasiglemžia gebėjimą išlikt žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau.

https://www.youtube.com/watch?v=uR-oDOnRphchttps://www.youtube.com/watch?v=dtQDKQV9lH0

THE ORANGE TREE (PL)
Lenkijos roko grupė Orange Tree – tai klasikinis iš naujo save ir savo mylimą stilių atradusios grupės pavyzdys. Pirmoji grupės sudėtis Varšuvoje susibūrė dar 2000-aisias, ir ne ketverius metus praleido koncertuodami…. ir nuolatos keisdami sudėtį. Nuo pat pradžių grupė grojo elektro ar akustinį roką, įkvėptą grunge stiliaus ir atskirų narių skirtingų muzikinių patirčių.
Prabėgo šešeri metai, ir, pasiilgę tikro nuoširdumo, melodijos ir noise Mark su ThomRaymond nusprendė atgaivinti Orange Tree. Kartu su nauja komanda (Kamil, Tom ir Wiktor) gražų 2011 metų gegužės vakarą ši svajonė tapo realybe. Nuo tol jie vėl muzikiniame kelyje su dideliu bagažu įkvėpimo – ką įrodė ir šių metų festivalis „Emergenza 2013“, kur „senukai“ buvo pripažinti tarp geriausiai suskambėjusių grupių, nušluosčiusių nosį ne vienai „žvaigždutei“.

Grupės interneto puslapis – www.orangetreeband.com
Orange Tree Facebooke – www.facebook.com/orangetreetheband
Orange Tree YouTube – www.youtube.com/user/OrangeTreeTheBand

Lenkijos grupės vizitą iš dalies remia Lietuvos Lenkijos jaunimo mainų paramos fondas.

Koncerto pradžia 20:30 val.
Renginys NEMOKAMAS!