Atsiprašau

Aprašymas: 

Filmas apie talentingą berniuką Jochem, kuris yra kitoks ir nepritampa prie bendraamžių. Jis turi antsvorio, tad aplinkiniams yra puikus taikinys patyčioms. Mokytojai to nepastebi arba tiesiog rimtai nežiūri į vaikų pokštus Jochemui.
Ar lengva ką nors pakeisti ar sustabdyti, kai papuoli į sudėtingų įvykių sūkurį? Filmo pagrindinis herojus – jautrus, neryžtingas, išgyvena dėl antsvorio, tačiau tai netrukdo jam įsimylėti, bandyti susirasti draugų. Aukščiausias filmo kritinis taškas – skaudus ir atskleidžiantis pagrindinę filmo mintį: patyčios – kur jos veda?…
Filmo pabaigoje kiekvienas filmo herojus apgailestauja ir norėtų atsiprašyti: mokytojai, draugai, klasiokai. Kiekvienas gailisi, kad nieko nedarė, bet kiekvienas turi tam savų priežasčių.
Skaudus, kupinas išgyvenimų filmas atskleidžia aktualias jauno žmogaus problemas, santykius šeimoje, draugystę ir pirmąją meilę.

Temos pokalbiams po filmo: patyčios mokykloje, jauno žmogaus pasaulėjauta, santykiai šeimoje, draugystė, pirmoji meilė. Režisierius: Dave SchramŽanras: DramaŠalis: NyderlandaiMetai: 2013Trukmė: 95