Arvydo Vilčinsko koncertas ”Į didelį kalną”, kovo 7 d.

Kovo 7 d. (ketvirtadienį) 19 val.Kauno kino teatre „Romuva“ į naujų atradimų ir senų prisiminimų vakarą kviečia dainininkas Arvydas Vilčinskas, kartu su nauja koncertine programa „Į didelį kalną”. Gastrolėse po Lietuvos miestus ir miestelius važinėjantis A.Vilčinskas, į Kauną atveš ne tik naujos kūrybos dainas – iš programos niekur nedingo ir senos, laiko patikrintos ir klausytojų mėgstamos dainos. 

Arvydas Vilčinskas: “Žiūrovui neužtenka, kad kažkas nuo scenos pašūkaliotų: „kur jūsų rankos“?”

“Kiekvienai savo dainai stengiuosi sukurti istoriją. Kai parašiau vieną iš naujausių savo dainų “Į didelį kalną”, iš karto supratau – tai nebus eilinė daina. Taip vadinsis ir visa programa”, – sakė dainų autorius ir atlikėjas Arvydas Vilčinskas.

Muzikanto nuojauta neapvylė – daina buvo įvertinta klausytojų ir pernai metų pabaigoje išrinkta radijo stoties “Lietus” konkurso “Nauja daina 2012″ laureate, o jos autorius A.Vilčinskas apdovanotas “Mūzos” statulėle.

Iš JAV sugrįžęs į Lietuvą ir per metus surengęs apie šimtą koncertų, muzikantas sako nesuprantąs kai kurių pesimistų, teigiančių, jog žmonės į koncertus neina dėl ekonominio sunkmečio ar kažkokių kitų priežasčių. „Tai netiesa. Esmė yra kažkur kitur. Žmonės nenori mokėti pinigų už bilietą ir išvysti vieną dainininką su mikrofonu rankoje. Jiems reikia renginio ir reginio – su šviesomis, efektais, idėja, scenarijumi. Kai į koncertą įdedi visą širdį, tuomet gali tikėtis ir rezultato. Žmonėms dovanojome ne tik dainas, bet ir šviesų bei vaizdo projekcijų spektaklį“, – pasakojo atlikėjas.

Programa „Į didelį kalną“ buvo kuriama maždaug pusę metų – filmuojami siužetai įvairiose Lietuvos vietose, o apipavidalinti video programą A.Vilčinskui padėjo profesionalūs dailininkai bei šokėjai.

Dainos, kuriose pasakojamos istorijos išspaudžia ašarą arba priverčia juoktis, dainos, kuriose yra prasmė ir idėja – galbūt todėl dvi valandos, praleidžiamos kartu, pralekia akimirksniu.

A.Vilčinskas itin daug dėmesio skiria ir savo pasirodymų įžangoms.  Šios programos pradžia taip pat sukurs atitinkamą nuotaiką, surežisuotas apšvietimas, lazerių šou, video siužetai suteiks galimybę ne tik klausytis dainų, bet ir stebėti šviesos ir muzikos spektaklį.