Animacinių filmų programa „Kalėdinis Tindirindis“

Šv. Kalėdų proga visus didelius ir mažus kviečiame apsilankyti kino teatre „Romuva“ ir pasidžiaugti šventine animacinių filmų programa. Kalėdinė animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ programa – tai patiems brangiausiems žiūrovams – vaikams – surinkti filmai. Programoje pamatysite spalvingus, šiltus ir linksmus filmus iš viso pasaulio: įvairių pasakų ekranizacijas, stebuklingas ir paprastas, bet svarbias Kalėdų istorijas.

Valento  Aškinio ir Jūratės Leikaitės Aškinienės „Senelės pasaka“ – tai Salomėjos Nėries poemos ekranizacija, kupina Kalėdinės dvasios. Šiam filmui muziką parašė Laimis Vilkončius, o dainelę sudainavo Neda Malūnavičiūtė. Iljos Bereznicko filmas „Paskutinė dovana“ pasakoja apie svarbiausią Kalėdų senelio darbą – dovanėlių išnešiojimą. Rusų filmas „Pasaka apie eglutę“ primins mums Kalėdų šventę ir papasakos istoriją apie eglutę, kuri galėjo pasiversti į mažą mergaitę. JAV animatorių darbas „Skambučio kelionė“ – tai istorija apie atkaklų šuniuką Haskį, kuris ieško namų Populiarusis rusų filmas „Maša ir lokys. Vienas namuose“ pasakoja apie Kūčių vakarą – stebuklų metą.  Maša randa stebuklingą skrybėlę, kuri apdovanoja kiekvieną miško gyventoją. Stebuklingoji skrybėlė turi ypatingą dovaną ir lokiui, tačiau jis nėra labai laimingas šią dieną. Jūratės Leikaitės filmas „Braškės ant eglės“ sukurtas pagal dešimtmetės mergaitės parašytą Kalėdinę pasaką.

Animacinių filmų programa „Kalėdinis Tindirindis“. Animacija, Lietuva, 2013 m., 65 min. Įgarsinta lietuviškai. Programoje: „Senelės pasaka“, „Paskutinė dovana“, „Pasaka apie eglutę“, „Maša ir lokys. Vienas namuose“, „Braškės ant eglės“.

 „Kalėdinis Tindirindis“ kino teatro „Romuva“ rodomas:

Gruodžio 28 d. (šeštadienis) 14 val.

Gruodžio 29 d. (sekmadienis) 12 val.