AMŽINAI STILINGOS

Originalus pavadinimas: ADVANCED STYLEMetai: 2014 m.Žanras: Komedija, dokumentika, biografinisCenzas: Žiūrovams nuo 13 metųAprašymas: 

„Aš niekada nenorėjau atrodyti jaunai. Norėjau atrodyti pritrenkiančiai“, – sako viena iš filmo „Amžinai stilingos“ herojų 80-metė Joyce Carpati.

Režisierės Linos Plioplytės filmuojamoms damoms nuo 62 iki 95 metų. Tai drąsios, nepriklausomos, ryškios ir stilingos niujorkietės. Jos nedūsauja dėl prabėgusios jaunystės, o džiaugiasi kiekviena diena. Moterys važinėja spalvingais dviračiais, plepa su draugėmis, lankosi vakarėliuose, eksperimentuoja su individualiu stiliumi ir mokosi naujų dalykų, kuriems vis neatrasdavo laiko. Mada šiame filme tampa saviraiškos priemone, leidžiančia senti pakelta galva. 

Filmas „Amžinai stilingos“ – tai akibrokštas jaunystės kulto apsėstai Vakarų kultūrai. „Amžinai stilingos“ – ne tik filmas, tai gyvenimo būdas, judėjimas, prie kurio prisijungti gali ir turi kiekvienas.

APIE REŽISIERĘ

Lina Plioplytė – režisierė ir operatorė nuo 2007 m. gyvenanti ir kurianti Niujorke. Savo operatorės karjerą ji pradėjo mados žurnale „Nylon“. Ji yra sukūrusi ne vieną muzikinį vaizdo klipą, trumpametražį filmą apie įdomius mados ar muzikos pasaulio žmones. „Amžinai stilingos – debiutinis L. Plioplytės, kaip ir režisierės ir operatorės, pilnametražis filmas.Originalo kalba: Anglų k.Režisierius: Lina PlioplytėTrukmė: 72 min.Šalis: JAVSubtitrai: Lietuvių k.